Lele Pons osiągnęła nową figurę w ciągu 2 miesięcy: zobacz, jak Ty też możesz to zrobić

Na podstawie treningu, który tutaj przedstawimy, Lele Pons osiągnęła cele dotyczące swojego ciała. To sprawia, że czuje się zdrowiej. Odkryjmy jej metodę!
Lele Pons osiągnęła nową figurę w ciągu 2 miesięcy: zobacz, jak Ty też możesz to zrobić
Leonardo Biolatto

Napisane i zweryfikowane przez lekarz Leonardo Biolatto.

Ostatnia aktualizacja: 14 lipca, 2023

Przygotuj się, aby dowiedzieć się, jak Lele Pons osiągnęła nową figurę w zaledwie 2 miesiące! Odkąd wenezuelska influencerka zdecydowała się na zdrowszy tryb życia, zmiany są zauważalne.

Jej konto na Instagramie pokazało, jak się zmieniła. Od kilku dodatkowych kilogramów przeszła do szczupłej, stonowanej sylwetki. Ponadto jej wytrwałość w ćwiczeniach zainspirowała wielu jej zwolenników.

Mózgiem stojącym za jej stylem życia jest Diana Maux, jej osobisty trener. W swoich filmach pokazała, jak pomogła artystce osiągnąć cele związane z jej ciałem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na czym polega jej rutyna i jakie korzyści może Ci przynieść!

Trening, który wykonuje Lele Pons, aby utrzymać figurę

Lele Pons schudła 5 kilogramów w ciągu dwóch miesięcy dzięki planowi ćwiczeń obejmującemu 4 dni treningu w tygodniu. Jednak w swoich postach w mediach społecznościowych przyznała, że czasami zwiększała częstotliwość do podwójnego codziennego treningu, uzupełniając go jogą i masażami.

Chociaż jej przemiana była imponująca, zmiana rutyny nie jest łatwa dla nikogo z nas. W innym ze swoich postów Lele nie tylko podziękowała Maux za poprowadzenie jej na ścieżce, którą rozpoczęła w 2020 roku. Pisze również:

„Wcześniej vs. teraz. Chciałam pokazać, że dzięki codziennym ćwiczeniom, prawidłowemu odżywianiu i dyscyplinie można osiągnąć swój cel.”

.

Oprócz spersonalizowanej rutyny ćwiczeń opartej na Twoich potrzebach, potrzebujesz poświęcenia, aby osiągnąć swoje cele fitness! Tutaj powiemy ci, na czym polega program treningowy tej gwiazdy.

Mancuernas para el ejercicio
Plany treningowe na całe ciało, takie jak ten, który zastosowała Lele Pons, koncentrują się na stymulacji różnych partii mięśni.

Ćwiczenia całego ciała

Jeśli szukasz kompletnego i skutecznego treningu, ćwiczenia całego ciała mogą być doskonałą opcją. W tej kwestii Lele Pons nie pozostała w tyle.

Ruchy te zapewniają wzrost siły i grubości mięśni kończyn górnych i dolnych. Ponadto są skuteczne w adaptacji mięśni u osób nietrenujących wcześniej.

Ćwiczenia na górną część ciała

Dla Lele Pons ważne jest ćwiczenie górnej części ciała. Aby wyeksponować zarysowane ramiona, artystka wykonuje zginanie bicepsów. To ćwiczenie działa na mięśnie ramienno-promieniowe (brachioradialis).

Poza tym wiosłuje z hantlami, które nie są zbyt ciężkie. To wzmacnia plecy, tułów, ramiona i barki.

Utrzymywanie tych grup mięśni w ruchu pomoże Ci uzyskać silne plecy i utrzymać prawidłową postawę. Ta ostatnia wykracza daleko poza proste siedzenie i stanie. Przyczynia się do zwiększonego przepływu krwi i wzmacnia gęstość kości, zgodnie z publikacją z Physiological Reports.

Ćwiczenia na dolne partie ciała

Chociaż Maux ujawniła, że deski są najmniej ulubionym ćwiczeniem Lele Pons, ale też właśnie dzięki nim ma płaski brzuch. Aby to osiągnąć, zwykle łączy plank ze wspinaczką górską, przysiadami i wypadami, co pozwala jej ćwiczyć kilka grup mięśniowych podczas jednej sesji.

Oprócz desek Lele Pons wykonuje wypychania bioder przy pomocy gumek. To idealny ruch w celu podkreślenia pośladków i wzmocnienia bioder.

Według badań przeprowadzonych przez Journal of Strength and Conditioning Research odmiany wypychania bioder mają różne wzorce motoryczne, które są wykorzystywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Oznacza to, że nie ma tylko jednego sposobu na ich wykonanie.

Dieta uzupełnia plan osiągnięciu sylwetki Lele Pons

Influencerka wyznała, że kiedyś bardzo źle się odżywiała. Codziennie piła colę, jadła makaron i czekoladę.

Po interwencji swojej trenerki, która jest również szefem kuchni, Pons zrezygnowała z czerwonego mięsa i napojów gazowanych. Teraz zamiast wysokosłodzonych przekąsek wybiera seler i migdały. Ponadto skupia się na wypijaniu co najmniej 1 galona wody dziennie (prawie 4 litry). Zamieniła też mleko na napoje roślinne z migdałów i płatków owsianych.

W tym momencie powinnaś zrozumieć, że profesjonalna porada żywieniowa to najlepsze rozwiązanie. Zmniejszenie kalorii w celu utraty wagi lub wyeliminowanie pokarmów z diety nie może być łatwe. Ponadto istnieją pewne zagrożenia związane z dietą, których nie należy lekceważyć.

Na przykład zastąpienie mleka, którego dokonał Lele Pons, nie jest wskazaniem medycznym, które każdy może powtórzyć bez zastrzeżeń. Podobnie, całkowita rezygnacja z czerwonego mięsa nie jest obowiązkowa; wystarcz, że uregulujemy odpowiednio ilości.

Kobieta z colą.
Rezygnacja z napojów gazowanych, tak jak zrobiła to Lele, jest mądrą decyzją w kontekście stylu życia fit.

Czy można naśladować styl życia Lele Pons i osiągnąć jej figurę?

Nie chodzi tylko o spędzanie godzin na siłowni, ale o zdrowy i zrównoważony styl życia. Dobre odżywianie, konsekwentne nawodnienie, regularna aktywność fizyczna i redukcja stresu to procesy, które, jeśli są uregulowane, przyczyniają się do naszych celów fitness.

Skupienie Lele Pons na dobrych nawykach wydaje się wykraczać poza cel, jakim jest dobry wygląd. Jej zmiany służą ogólnemu utrzymaniu zdrowia. Czy byłabyś skłonny zastosować się do jej rad?


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.