Krok do zdrowia

jest magazynem cyfrowym o zdrowiu i samopoczuciu najczęściej czytanym na świecie w języku Polskim.

Na naszej stronie znajdziesz różnego rodzaju treści: choroby i kuracje, wellness, naturalne leczenie, diety i przepisy kulinarne, psychologia, związki, macierzyństwo i styl życia. Wszystko to zostało opracowane przez zespół dziennikarzy specjalizujących się w dziedzinie zdrowia, którzy opierają się na badaniach naukowych, odkryciach farmaceutycznych i ogólnie, wszystkich czołowych wiadomościach na każdy temat.

Poprzez artykuły, filmy, infografiki, wywiady i raporty, charakteryzujące się zdyscyplinowaniem i profesjonalizmem naszego zespołu, udało nam się zostać liderami w dziedzinie rozpowszechniania publicystyki zdrowotnej.

Nasz zespół

Rubén Zaballos

CEO

Gema Sánchez

Editor-in-Chief

Alberto Turrión

Marketing

Dzięki pracy zespołu zarządzającego, Krok do Zdrowia jest dostępny w 23 językach, posiada wsparcie ponad 300 specjalistów, którzy gwarantują nasze standardy jakości, i ugruntowało swoją pozycję w ponad 60 krajach

Nasi obserwatorzy

Nagrodą za nasze zaangażowanie publicystyczne jest ponad 282.000 osób, które czytają naszą publikację na Facebooku. To właśnie w nich odnajdujemy motywację do poprawy i rozwoju każdego dnia.

W Krok do Zdrowia dbamy o wysoką jakość wiedzy i rzetelne informacje. Aby to osiągnąć, wśród naszych szeregów mamy specjalistów z zakresu różnych dziedzin, w szczególności szefów redakcji zdrowia, odkryć medycznych i farmaceutycznych, psychologii, urody i stylu życia.


Współpracujący zespół medyczny

Valarie Basheda

Odżywianie

Ayse Gul Boydas

Odżywianie

Anna Lewandowska

Odżywianie

Luca Nowak

Psychologia

Haeeun Lee

Psychologia

Johan Bengtsson

Psychologia

Şahin Çakıroğlu

Psychologia

Magdalena Samvatsar

Apteka

María Vijande

Apteka

Alejandro Duarte

Biotechnologia

Younju Kim

Biotechnologia

Karolina Wydra

Biotechnologia

Necat Topcuhasanoglu

Medycyna


Ponadto Krok do Zdrowia jest promowany przez markę MContigo, gwarancję jakości jako wiodąca firma w dziedzinie treści cyfrowych, odpowiedzialna za powstanie ponad 80 stron internetowych na całym świecie, z ponad 100 milionami wizyt comiesięcznych.

Inne publikacje MContigo w języku Polskim to:

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz konsultacji lekarskiej?

Za pośrednictwem naszej strony internetowej nie możemy zapewnić indywidualnej porady, ale można skorzystać z naszego katalogu Zdrowia, w którym znajdą Państwo treści sporządzone przez specjalistów z zakresu medycyny. Jeśli uważasz, że znajdujesz się w krytycznej sytuacji, zadzwoń po pomoc.

Czy jesteś zainteresowany złożeniem oferty handlowej?

Wyślij e-mail do naszego zespołu ds. rozwoju i ekspansji.

Czy chciałbyś skorzystać z naszych treści?

Wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu prawników.

Czy chcesz reklamować się na naszej stronie?

Skontaktuj się z działem reklamy.

Biuro

C/ Concejo 13
Salamance, w Hiszpanii
KP: 37002

Telefon
(+34) 923-267-346