Seks w miejscu publicznym: zalety i ryzyko

W niektórych krajach uprawianie seksu w miejscach publicznych jest prawnie karalne. Co więcej, musisz uważać, aby nikt Cię nie nagrywał ani nie robił zdjęć. W przeciwnym razie Twoje spotkanie może szybko zmienić się w koszmar.
Seks w miejscu publicznym: zalety i ryzyko

Napisany przez Virginia Martínez

Ostatnia aktualizacja: 24 września, 2022

Udany seks zależy od wielu ważnych czynników, a jednym z nich jest otoczenie. Dlatego seks w miejscu publicznym jest pomysłem, który wiele osób uważa za bardzo atrakcyjny.

W końcu takie doświadczenie podnosi libido i adrenalinę. Jednak bez względu na to, jak ekscytujące może ono być, może mieć również swoje wady. Mając to na uwadze, w poniższym artykule opowiemy Ci wszystko o zaletach i zagrożeniach związanych z stosunkami seksualnymi w miejscach publicznych.

Seks w miejscu publicznym

Pierwszą rzeczą, o której musimy pamiętać, rozważając tę kwestię, jest fakt, że nie każdy z nas ma własny dom. Dlatego uprawianie seksu w miejscach publicznych nie zawsze polega na zaspokojeniu jakiejś fantazji seksualnej. Jest to raczej jedna z niewielu opcji, jakie niektóre osoby mają.

Oczywiście są też pary, które są po prostu zmęczone tą samą, utartą rutyną. Dlatego, aby wnieść nieco emocji do swojego życia seksualnego, postanawiają spróbować czegoś nowego. Innymi słowy, jest to uprawianie seksu w miejscach „zabronionych” – tj. publicznie.

I wreszcie są tacy, dla których uprawianie seksu w tego rodzaju otoczeniu jest bardzo ekscytującym pomysłem. Lubią życie na krawędzi i kręci ich ryzyko bycia zauważonym. W tym przypadku seks w miejscu publicznym jest sposobem na spełnienie fantazji seksualnych.

Seks w miejscu publicznym – zalety

Inny rodzaj podniecenia

Seks w domu
Dla większości par uprawianie seksu w miejscach publicznych dodaje dodatkowego smaczku ze względu na możliwość bycia zauważonym.

Jeżeli strach, że ktoś cię zobaczy, nie stresuje Cię i jesteś w stanie dać się ponieść chwili, wtedy seks w miejscu publicznym może wnosić nowy rodzaj ekscytacji. Podniecenie różni się od zwykłego, rutynowego seksu… staje się on wtedy nawet bardziej intensywny.

Rzeczywiście, uprawianie seksu w miejscu publicznym, ryzyko bycia zauważonym, robienia czegoś zabronionego, ma skutek fizjologiczny. Zwiększa poziom adrenaliny, tętno i napięcie mięśni. To samo w sobie jest formą pobudzenia.

Dlatego seks w miejscu publicznym może wywołać inny, bardziej intensywny rodzaj podniecenia.

Zwiększone poczucie wspólnoty między partnerami

Wspólne robienie czegoś, co jest zabronione, ryzykowne i ekscytujące, zmienia partnerów we wspólników. Rzeczywiście, stajecie się współuczestnikami i potrzebujecie wzajemnego zaufania, aby móc to zrobić. To prawie tak, jakbyście wspólnie popełniali przestępstwo.

Tak więc kolejną zaletą seksu w miejscach publicznych jest fakt, że wzmacnia on poczucie wspólnoty między partnerami. Co więcej, biorąc pod uwagę, że ten akt prawie zawsze pozostanie tajemnicą, poczucie współudziału będzie długotrwałe.

Seks w miejscu publicznym to dla niektórych jedyna opcja

Seks w miejscu publicznym
W niektórych przypadkach znalezienie prywatnego miejsca na seks nie wchodzi w grę.

Jak wspomnieliśmy powyżej, niektóre pary po prostu nie mają prywatnego miejsca, w którym mogliby pozwolić sobie na intymność. Co więcej, mogą nie mieć wystarczających środków ekonomicznych, aby zapłacić np. za pokój hotelowy. Tak więc seks w miejscach publicznych okazuje się jedynym wyborem, jaki mają.

Przerwa od rutyny

Szczególnie jeśli chodzi o pary, których życie seksualne stało się monotonne, seks w miejscach publicznych może być nową przygodą. To świetny sposób na zmianę i oderwanie się od rutyny.

Co więcej, poczucie „złego zachowania” może poprawić Twoje życie seksualne i przywrócić je do życia. Jednocześnie seks w innym miejscu (zamiast w domu w łóżku) jest również kuszący. Spełniając tę ​​fantazję seksualną, dodasz więcej ekscytacji i pożądania do swojego związku.

Ryzyko

Prawo

Czy Ci się to podoba, czy nie, na przykład w Stanach Zjednoczonych seks w miejscach publicznych jest nielegalny. Mimo że jest to zwykle wykroczenie, naprawdę nie chcesz, by w Twojej kartotece policyjnej widniały takie rzeczy jak „lubieżne zachowanie” lub „nieprzyzwoite obnażanie się”.

Dlatego przed podjęciem jakiegokolwiek ryzyka dowiedz się, co jest legalne, a co nie w Twoim kraju.

Nagranie może trafić do internetu

Nagrania w internecie
Do głównych zagrożeń związanych z uprawianiem seksu w miejscach publicznych należy możliwość umieszczenia zdjęć lub filmów w Internecie lub mediach społecznościowych.

Para, która uprawia seks w miejscach publicznych, prawdopodobnie obawia się jedynie tego, że ktoś przyłapie ich na gorącym uczynku. I faktycznie, dla niektórych to ryzyko tylko zwiększa podniecenie i adrenalinę.

Jednak wielu partnerów zapomina wziąć pod uwagę fakt, że ktoś mógłby ich zauważyć, a następnie zacząć robić zdjęcia lub filmować. W rezultacie Twoje ekscytujące spotkanie może skończyć w Internecie i mediach społecznościowych, zamieniając wszystko w prawdziwy koszmar.

Dogging

Do tego momentu omawialiśmy seks w miejscu publicznym jako akt między dwoma partnerami, którzy są w związku. Jednak w ostatnich latach popularna stała się nowa forma publicznego seksu. „Dogging” polega na uprawianiu seksu z nieznajomymi, bez istnienia jakiegokolwiek związku poza samym aktem seksualnym.

W rzeczywistości istnieją nawet wyspecjalizowane witryny i aplikacje, które pomagają zorganizować tego typu spotkania ich użytkowników. Co więcej, istnieją specyficzne lub zwyczajowe miejsca, w których tego rodzaju spotkania mają miejsce.

To ekstremalna forma seksu w miejscach publicznych. Tak naprawdę nie chodzi tylko o seks w miejscach takich jak publiczne toalety, samochody czy zaciszne miejsca w lesie. Wiele osób faktycznie dobrowolnie uprawia seks na otwartej przestrzeni w nadziei, że zobaczą ich przypadkowi przechodnie.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.