Seks: 5 podniecających miejsc, w których musisz go spróbować

Gdy uprawiasz seks, miejsce, w którym się znajdujesz, może odegrać bardzo ważną rolę jeśli chcesz podkręcić nieco atmosferę.
Isbelia Esther Farías López

Napisane i zweryfikowane przez filozof Isbelia Esther Farías López.

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia, 2023

Niezależnie od tego, jak często i ile razy to robisz, ochota na seks nigdy się nie kończy … i na to by to robić w nowych, zabawnych miejscach. Celem jest znalezienie nowych miejsc, w których można poczuć zmysłowość i fantazję. To może być ważny dodatek, który pomoże podtrzymać ogień w związku.

Możesz uprawiać seks w samochodzie, na plaży lub na łodzi … Jednak naprawdę seksowną rzeczą jest kreatywność, która daje obopólną i bezpieczną przyjemność. Zmiana miejsca to szczególny sposób, by dodać nieco pikanterii przyjemności jaką daje Ci towarzystwo tej specjalnej osoby.

Twoje łóżko to nie jedyne miejsce gdzie warto odbywać stosunki seksualne. Są inne idealne miejsca. Te najlepsze łączą w sobie trzy elementy: adrenalinę, niespodziankę i spontaniczność.

Dlaczego więc nie poeksperymentować z nowymi miejscami, które oferują nowe doznania podczas seksu. Dzisiaj chcemy wam zasugerować 5 najlepszych miejsc w których warto uprawiać seks, co pomoże Ci podtrzymać ten “płomień”w związku. Uwolnij swoją wyobraźnię, pragnienie i pasję.

Miejsca w których warto uprawiać seks

1. Basen

Uprawianie seksu w basenie może być jedną z najbardziej erotycznych rzeczy w życiu pary. To zabawne i zaskakujące wydarzenie, które może stać się niezapomniane. Jest bardziej wilgotno, a tarcie w wodzie może zwiększyć szybkość osiągnięcia orgazmu.

 

  • Jednak ten akt dotyczy stabilnych par, które mogą mieć seks bez zabezpieczenia. Dzieje się tak, ponieważ nie wolno łączyć wody i prezerwatyw.
  • Sytuacja może stać się chaotyczna, a prezerwatywa może się zsunąć.

2. Bądźcie odważni: zróbcie to w przymierzalni

Bądźcie odważni w koedukacyjnych przymierzalniach. Te pomieszczenia są ledwo podzielone przez małe drzwi i idealnie nadają się do uprawiania seksu, podczas gdy inni mężczyźni i kobiety przymierzają ubrania.

Tutaj jest kilka sprzyjających elementów: lustra, przestrzeń, siedzenia, światło i niebezpieczeństwo. Musisz pamiętać, że tylko jedna para stóp powinna być widoczna. Powinniście być ostrożni i wybierać mniej oczywiste pozycje.

Wychodźcie z przymierzalni jedno po drugim. Potem możecie kupić sobie nowe ubrania.

3. Dobry i sprawdzony samochód

Samochody są często naszym ulubionym środkiem transportu w prawie każdym aspekcie życia. Dlaczego samochód nie byłby dobry również dla dobrego związku seksualnego? To jest fantazja, którą ma wielu ludzi. Nikt nie zatrzymuje się, żeby zobaczyć co dzieje się w samochodzie. Może być nie tylko romantycznie, ale będzie stanowić też miłą odmianę.

Bardziej nieśmiali powinni unikać podglądaczy. Zamiast robić to w ciągu dnia, zaczekajcie aż zapadnie zmrok i poszukajcie jakiejś ciemnej uliczki.

Przeczytaj również: Pociąg seksualny – jak się tworzy

4. W łazience w barze

Randka z Twoją ulubioną osobą często kończy się w barze. Jesteście razem, dobrze się bawicie i po prostu czujecie, że nadszedł czas, aby podkręcić nieco temperaturę i dać się ponieść namiętności. Zauważasz łazienkę, a potem… Nadchodzi ta chwila i dzieje się magia.

W barach i pubach z reguły gra głośna muzyka, panuje chaos i nikt nie wie, kto przychodzi lub wychodzi z toalety, co czyni je idealnym miejscem do uprawiania seksu z partnerem.

5. Morze

Wystarczy pójść na plażę, aby wyobrazić sobie raj z dala od zgiełku. Wystarczy jedynie odrobina stymulacji, aby przeżyć coś wspaniałego i kreatywnego ze swoim partnerem. Może to być idealna seksualna przygoda w atmosferze świeżości i prostoty.

Nic lepiej nie wpłynie na seksualne doznania niż rytm i szum fal.

 

Wybierz plażę, która Ci się podoba, a na której nie ma wielu ludzi. Rozkoszuj się morską bryzą i bliskością Twojego partnera.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.