Piękne piersi - wskazówki, jak je uzyskać

Piękne piersi - wskazówki, jak je uzyskać
Valeria Sabater

Napisane i zweryfikowane przez psycholog Valeria Sabater.

Ostatnia aktualizacja: 24 września, 2022

Czy chcesz naturalnie poprawić rozmiar lub kształt swoich piersi? Pragniesz mieć piękne piersi? Wypróbuj niektóre z tych wskazówek! Posiadanie bardziej jędrnego, zmysłowego i pięknego biustu to marzenie wielu kobiet.

Pomimo tego, że może wydawać się to życzenie wyrażone pod wpływem impulsu, za tym pragnieniem stoi często potrzeba odzyskania dawnego wyglądu ciała, który mógł zostać utracony w wyniku starzenia się, karmienia piersią, skutków menopauzy lub dramatycznej utraty wagi.

Bywa i tak, że kobieta nie czuje się usatysfakcjonowana kształtem lub wielkością piersi, jakie ma. I pragnie mieć piękne piersi.

W końcu nie ma uczucia równie satysfakcjonującego, jak spojrzenie w lustro i zadowolenie z tego, co widzicie w odbiciu.

Poprawienie wyglądu piersi w naturalny sposób

Piękne piersi.

Poprawienie wyglądu biustu w naturalny sposób jest możliwe. Musisz przestrzegać serii porad, łącząc ćwiczenia fizyczne, używanie naturalnych środków i stosując zalecenia, które bez wątpienia pomogą Ci uzyskać piękne piersi.

Masaże

Masowanie piersi przez 30 minut dziennie to skuteczna metoda na uzyskanie piękniejszego biustu. Po miesiącu zobaczysz wyniki: mocniejsze i większe piersi.

 • Coś tak łatwego jak robienie sobie masaży, może pozwolić na lepszy przepływ krwi i wzmocnienie mięśni na tym obszarze.
 • Aby to osiągnąć, możesz nałożyć kilka kropli olejku dzikiej róży, idealnego do pielęgnacji skóry i zapobiegania rozstępom.
 • Masaż powinien być przeprowadzany kolistymi ruchami, lewą pierś należy masować w prawym kierunku, a prawą w lewo.

Być może uznasz także ten artykuł za interesujący: Masaże terapeutyczne: poznaj ich rodzaje i zalety

Powiększ swoją klatkę piersiową za pomocą ćwiczeń

Ćwiczenia fizyczne są doskonałe do ujędrnienia klatki piersiowej. Biorąc to pod uwagę, musisz być konsekwentna i ustanowić rutynę co najmniej dwóch 30-minutowych sesji dziennie.

Procedury, które pomogą Ci osiągnąć cele to:

 • Ćwiczenia z ciężarkami.
 • Ćwiczenia z wewnętrzną stroną dłoni: złącz dłonie przed klatką piersiową i wywieraj nacisk. W ten sposób możesz wzmocnić mięśnie klatki piersiowej. Wywieraj nacisk na 20 sekund i rozluźnij przez 10 sekund.
 • Pływanie bez wody. To ćwiczenie jest zabawne i skuteczne. Wstań i wykonaj “uderzenia”, jakbyś pływała w basenie.
 • Energicznie, z twarzą w dół i w dobrym rytmie wykonuj 20 pompek dziennie, aby uzyskać mocniejszą, jędrniejszą klatkę piersiową.

Ćwiczenia fizyczne.

Piękne piersi. Pokarmy bogate w estrogen

Istnieje kilka produktów spożywczych o właściwościach, które mogą Cię zainteresować, jeśli chcesz mieć piękne piersi. Produkty te w naturalny sposób zwiększają produkcję estrogenu i są niezbędne, gdy próbujesz dojść do siebie po porodzie lub przechodzisz przez okres menopauzy.

Orzechy włoskie.

Zwróć uwagę na następujące produkty, które mogą Ci pomóc:

 • Olej słonecznikowy.
 • Nasion anyżu.
 • Rzodkiewki.
 • Kurkuma.
 • Tymianek.
 • Orzechy włoskie.
 • Lukrecja.
 • Pietruszka.
 • Szałwia.
 • Soja.

Zapewne zaciekawi Cię także nasz inny artykuł: Estrogeny – czyli niezbędne kobiece hormony. Poznaj je bliżej!

Zabieg kosmetyczny na piękne piersi, których pragniesz

Piersi i zabiegi kosmetyczne.

Wszystkie znamy kogoś, czy to przyjaciółkę, koleżankę z pracy, czy siostrę, które doświadczyły jednej z następujących rzeczy: porodu, karmienia piersią i obserwowania, jak tracą swoje jędrne i atrakcyjne piersi, które miały wcześniej.

Piersi tracą objętość i zaczynają być także obwisłe. Ubrania już nie pasują i powszechne jest wtedy uczucie depresji oraz utraty poczucia własnej wartości.  Są to przypadki, w których chirurgia plastyczna może być doskonałym rozwiązaniem, skuteczną strategią, która zazwyczaj przynosi pacjentkom również zadowolenie.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.