Pobudzanie mężczyzny za pomocą rąk - kilka ciekawych technik

Pobudzanie mężczyzny za pomocą rąk stanowi niezwykle istotny element gry wstępnej. Doprowadź go do szaleństwa z przyjemnością!
Pobudzanie mężczyzny za pomocą rąk - kilka ciekawych technik
Bernardo Peña

Przejrzane i zatwierdzone przez: psycholog Bernardo Peña.

Napisany przez Carolina Betancourth

Ostatnia aktualizacja: 26 września, 2022

Podniecenie i podniecenie mężczyzny rękami nie ogranicza się tylko do masturbacji. W rzeczywistości może to być świetna część gry wstępnej, pełna zmysłowości i mogąca doprowadzić go do szaleństwa i sprawić, że będzie chciał więcej. Poznaj kilka wspaniałych technik, które pozwolą Ci podniecić mężczyznę rękami.

Chociaż dobrze jest korzystać z wielu dostępnych pomocy seksualnych lub uwodzenia, dobra stymulacja manualna może wystarczyć, aby naprawdę podgrzać atmosferę. Tak więc twoje ręce naprawdę mogą być najlepszymi sprzymierzeńcami w zwiększaniu pożądania seksualnego u mężczyzn.

Gra wstępna pomaga wywołać kobiecy orgazm, dlatego wielu mężczyzn stara się dać go swojej partnerce. Jednak prawda jest taka, że mężczyźni również lubią być podniecani poprzez pieszczoty, masaże lub inne podobne techniki. W rzeczywistości jest to świetny sposób, aby upewnić się, że twój mężczyzna dostanie erekcji, zwłaszcza gdy wystąpiły przypadki zaburzeń erekcji przed seksem lub w jego trakcie.

Dlaczego podniecenie mężczyzny jest ważne?

Jeśli jesteśmy szczerzy, większość mężczyzn chce przejść od razu do rzeczy, jeśli chodzi o seks! Jednak starając się wzmocnić orgazm partnerki i poprawić doznania dla obojga, wiele osób zaczęło poświęcać więcej czasu na etap gry wstępnej. Problem w tym, że wiele kobiet ograniczyło się do czerpania przyjemności i przeoczyło fakt, że mężczyźni też zasługują na pieszczoty.

Kreatywność uwodzenia kobiet i erotyzm ich ciał są kluczem do podniecenia mężczyzny na etapie gry wstępnej. To nie tylko zwiększa pożądanie seksualne mężczyzny, ale także pomaga mu uzyskać dobrą erekcję i motywuje go w łóżku. Zignorowanie tego faktu może spowodować, że związek popadnie w niezdrową rutynę seksualną.

Pobudzanie mężczyzny za pomocą rąk

Kiedy mężczyzna czuje pociąg do partnerki, podniecenie go nie jest takie skomplikowane. Z natury mężczyzna przed stosunkiem seksualnym doświadcza wielu różnorodnych doznań.

Jeśli jednak Twoim celem jest, aby nigdy nie zapomniał tego, co mu zrobiłaś, możesz zastosować kilka “sztuczek” własnymi rękami, aby doprowadzić go do jeszcze większego szaleństwa.

1. Popieszczenie skóry głowy

Kobieta uwodząca mężczyznę.
Rozpocznij grę uwodzenia od masażu skóry głowy.

Aby rozpocząć grę w uwodzenie w bardzo subtelny sposób, możesz po prostu pogłaskać jego skórę głowy. Ta część ciała ma wiele zakończeń nerwowych, które po stymulacji wywołują dreszcz przyjemności. Masuj go delikatnie opuszkami palców, całując i przytulając go i zwracając uwagę na jego reakcję.

2. Dotykanie ust

Aby podniecić mężczyznę rękami, nie musisz iść prosto do jego penisa. Pieszczenie ust partnera zwiększa erotykę seksualnego spotkania. Dzieje się tak, ponieważ skóra, która je pokrywa, łatwo reaguje na każdy bodziec, który jest na niej zastosowany. Dlatego oprócz namiętnego całowania, palcami delikatnie je dotykaj.

3. Masowanie penisa

Gra wstępna
Po wstępnych masażach nadejdzie czas, aby skupić swoją uwagę na masowaniu penisa Twojego mężczyzny.

I oczywiście, aby podniecić i podniecić mężczyznę rękami, w pewnym momencie będziesz musiała zwrócić uwagę na jego genitalia! Pieszczenie tego obszaru będzie dla niego niezwykle ekscytujące.

Więc jeśli chcesz bardziej zbliżyć się do aktu seksualnego, nie ma lepszego sposobu niż masowanie i pieszczenie penisa. Pamiętaj, że spód żołędzi jest jednym z najbardziej wrażliwych obszarów. Z tego powodu najlepiej skoncentrować swoje pieszczoty na tym obszarze.

  • Delikatnie pocieraj żołądź prącia dłońmi i palcami. Zachowaj ostrożność, dotykając go tutaj, ponieważ jeśli zrobisz to zbyt brutalnie, może to spowodować dyskomfort lub ból.
  • Nie zostawaj tu zbyt długo, kontynuuj głaskanie reszty penisa do samego końca. Owiń go palcami i pocieraj w górę i w dół, z różnymi prędkościami.

4. Stymulacja krocza

Krocze to strefa erogenna zlokalizowana między moszną a odbytem. Jeśli odpowiednio pobudzisz ten obszar, będziesz w stanie przenieść mężczyznę na zupełnie nowy poziom podniecenia. Ten punkt jest uważany za trzeci najbardziej wrażliwy po jądrach i penisie. Z tego powodu staraj się go delikatnie pieścić, delikatnymi dotykiem lub naciskiem.

Delikatnie pocieraj opuszkiem palca. Następnie, gdy zauważysz, że mu się to podoba, lekko naciskaj, delikatnie przeciągając palcem po okolicy.

5. Pieszczenie jąder

Kobieta i mężczyzna przed stosunkiem
Jądra mężczyzny są bardzo wrażliwe. Podczas masażu uważaj, aby nie były zbyt szorstkie.

Aby zakończyć te masaże erotyczne, nie zapomnij pogłaskać jąder. Pamiętaj, że jest to bardzo wrażliwy obszar i niewłaściwy ruch może zrujnować ten moment. Zrób to delikatnie, aby nie sprawić mu bólu.

Jedną ręką pieść penisa, a drugą dotykaj jąder. Nie musisz się martwić i nie ma też żadnych ograniczeń! Pamiętaj, że nie ma ustalonego czasu na grę wstępną. Oboje możecie użyć swojej wyobraźni, aby stworzyć różne doznania, zanim pozwolicie, by pasja doprowadziła was do samego stosunku.

Użyj tych technik, aby podniecić mężczyznę rękami, ale nie zapomnij o całowaniu i używaniu języka na obszarach, o których dzisiaj wspomnieliśmy.

To może Cię zainteresować ...
Najbardziej ekscytujące i przyjemne pozycje seksualne
Krok do Zdrowia
Przeczytaj na Krok do Zdrowia
Najbardziej ekscytujące i przyjemne pozycje seksualne

Czy wiesz, jakie pozycje seksualne dostarczają najwięcej radości i przyjemności? W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych opcji.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Treść niniejszej publikacji ma charakter wyłącznie informacyjny. W żadnym wypadku nie może ona służyć postawieniu lub zastąpieniu diagnozy lekarskiej, samego leczenia lub zaleceń specjalisty. W razie pytań lub wątpliwości należy skonsultować się z zaufanym specjalistą i uzyskać jego zgodę przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury.