Jak zaskoczyć partnera w łóżku?

W tym artykule chcemy podzielić się kilkoma wskazówkami i sekretami, które pomogą Ci zaskoczyć partnera w łóżku. Ostatecznie, jeśli nie próbowałeś pewnych rzeczy, nie wiesz, czy je lubisz, czy nie. Najlepszym sposobem na otwarcie umysłu i odkrycie nowych opcji jest zastosowanie ich w praktyce.
Isbelia Esther Farías López

Napisane i zweryfikowane przez filozof Isbelia Esther Farías López.

Ostatnia aktualizacja: 01 marca, 2023

Ważne jest, aby wprowadzać innowacje w kontaktach seksualnych, aby zaskoczyć partnera w łóżku. Rutyna i nuda mogą prowadzić do braku pożądania po obu stronach, a tym samym stać się długotrwałym problemem.

W miarę rozwoju relacji innowacja staje się sposobem na okazanie współpracy i zaufania do drugiej osoby.

Otwórz swój umysł, aby spróbować nowych rzeczy

W seksie, tak jak w życiu, każdy człowiek ma swoje gusty i upodobania. Dlatego próbowanie nowych rzeczy będzie zależeć od sposobu bycia i wzajemnych relacji każdej pary.

W tym artykule chcemy podzielić się kilkoma wskazówkami i sekretami, które pomogą Ci zaskoczyć Twojego partnera w łóżku. Warto wspomnieć, że ostatecznie, jeśli nie próbowałeś pewnych rzeczy, nie wiesz, czy je lubisz, czy nie. Najlepszym sposobem na otwarcie umysłu i odkrycie nowych opcji jest więc zastosowanie ich w praktyce.

Wskazówki, jak zaskoczyć partnera w łóżku

Niespodzianki to sposób na okazanie partnerowi zainteresowania i podtrzymanie płomienia namiętności. Jednak, aby te gesty były przyjemne i mile widziane, ważne jest, aby lepiej poznać swojego partnera i zagłębić się w jego fantazje i preferencje.

Kiedy oboje jesteście świadomi swoich gustów i pragnień, łatwiej jest znaleźć sposób na zaskoczenie w łóżku i nawiązanie głębszej więzi podczas zabawy.

Sprawdź następujące opcje!

Cielesny deser

Po lekkiej kolacji zaproś partnera na deser do sypialni.

  • W łóżku zdejmij ubranie i pokryj ciało kremem lub słodkim lubrykantem. Następnie zacznij w zmysłowy sposób delikatnie przesuwać językiem po skórze.
  • Jeśli atmosfera się ociepli, możesz również kontynuować przechodząc do seksu oralnego, zapraszając drugą osobę do powtórzenia operacji w odwrotnej kolejności.

Nie zapominaj, że na koniec konieczne będzie wzięcie prysznica, aby usunąć resztki jedzenia lub smaru. Bez wątpienia to dobra okazja do wspólnej kąpieli!

Opaski na oczy i szczególne doznania mogą pomóc zaskoczyć partnera w łóżku

Według badań przeprowadzonych w 2020 roku, prawda jest taka, że założenie opaski na oczy drugiej osoby również może być ekscytujące. Oczywiście, jeśli oboje się zgadzacie. W ten sposób nie będzie mógł używać swojego wzroku.

  • Pomóż partnerowi położyć się na łóżku, a następnie zacznij masować ciało partnera opuszkami palców.
  • Możesz pieścić i całować jego ciało, podczas gdy cieszy się resztą swoich wyostrzonych zmysłów.

Możesz także wziąć jego ręce i poprowadzić je przez swoje ciało, aby zaczęły rozumieć je dotykiem. W tym celu dobrą alternatywą jest dodanie kostek lodu, przesuwając je przez najbardziej wrażliwe miejsca.

Ponadto istnieją inne opcje, którymi można się podekscytować. Na przykład, oprócz lodu, podczas praktyki można również używać lubrykantów smakowych lub włączać zabawki.

W zależności od tego, jak rozwija się doświadczenie, możesz posuwać się dalej w grze i wypróbować różne opcje. Jeśli twój partner na to pozwala, inną możliwością jest związanie mu rąk i chwilowa dominacja. Albo wręcz przeciwnie, Ty daj się zdominować.

Zmiany miejsca

Czasami możliwe jest uprawianie seksu w zaskakujących nowych miejscach, w domu lub poza nim. Jak wyjaśniono w artykule opracowanym przez kilku badaczy z Uniwersytetu Paryskiego, ważne jest, aby oboje czuli się komfortowo w wybranym miejscu. To  warunek, aby dać się ponieść pasji i tym samym najpełniej cieszyć się tą chwilą.

Inną możliwością jest zmiana miejsca w trakcie samego aktu. Na przykład możecie zacząć w łazience, a następnie przejść do łóżka, sofy lub gdziekolwiek wolisz. Jak można się spodziewać, łatwiej to zrobić we własnym domu, ponieważ wzbudza to większą pewność siebie i bezpieczeństwo.

Przygotuj atmosferę z różnymi motywami

Erotyczna atmosfera jest zawsze świetnym bodźcem: świece, przyćmione światło, zmysłowa muzyka, brawurowa bielizna… wszystkie te elementy pobudzają zmysły i zwiększają pobudzenie. Jeśli jednak chcesz zaskoczyć swojego partnera w łóżku, dlaczego nie użyć różnych motywów?

Wykorzystaj dekorację pokoju i swoje ubrania, aby przywołać różne scenariusze: kolacja w eleganckiej restauracji, mecz ulubionej drużyny partnera, koncert rockowy… każdy dzień będzie innym i ekscytującym przeżyciem!

Użyj czynnika zaskoczenia

Zaskocz swoją partnerkę w środku nocy prowokacyjnymi pocałunkami i pieszczotami, weź z nią prysznic podczas kąpieli, obudź ją seksem oralnym… Te niespodziewane chwile mogą być idealne na namiętność.

Pamiętaj jednak, że nie każdemu może się to spodobać, więc zwracaj uwagę na sygnały partnera i przestań, jeśli nie będzie mu się podobało to wtargnięcie.

Podejmij inicjatywę, by zaskoczyć swojego partnera w łóżku.

Nic nie jest tak sugestywne, jak obserwowanie, jak twój partner przejmuje inicjatywę. Nie bój się zainicjować spotkania seksualnego i podziel się swoimi najdzikszymi fantazjami. Możesz być zaskoczony odpowiedzią partnera.

Alternatywnie możesz umieścić małe karteczki w pudełku z różnymi zajęciami, grami lub pozycjami, które chciałbyś wypróbować i wyjmować je losowo, kiedy tylko chcesz!

Baw się intensywnie

Czasami nie musisz uciekać się do ekstrawaganckich pomysłów, aby zaskoczyć partnera w łóżku. Wystarczy prosta zmiana tempa. Okazuj się czasem delikatnym i kochającym kochankiem, a innym bardziej szorstkim i impulsywnym. Możesz bawić się rytmem, szybkością i intensywnością pocałunków, pieszczot i ruchów. To z pewnością podsyci ogień między Wami!

Myślimy, że spodoba Ci się: Całowanie i jego znaczenie dla związku

Odważ się zaskoczyć swojego partnera w łóżku i dobrze się bawić

Ponowne przeżywanie podekscytowania i pasji, znalezienie sposobu na wzajemne połączenie i pokazanie bez słów tego, co czujesz do drugiej osoby, jest bezcenne. Dlatego jeśli oboje uważacie, że jest to dobra okazja i miejsce jest do tego odpowiednie w każdej chwili, dlaczego by z tego nie skorzystać?

Warto również wspomnieć, jak ważne jest jasne określenie, że seks jest synonimem zmysłowej wspólnoty. Chodzi o dobrą zabawę i poznanie swojego partnera. Dlatego nie powinieneś patrzeć na seks ze strachem lub jako tabu. W ten sposób stanie się czymś ekscytującym dla obu osób!


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.