Mąż twierdził, że jego leniwa żona traci czas - poznaj jej reakcję!

Mąż powiedział, że jego leniwa żona traci czas. Koniecznie zobacz, w jaki sposób udowodniła mu, że bardzo się myli.
Mąż twierdził, że jego leniwa żona traci czas - poznaj jej reakcję!

Napisany przez Equipo Editorial

Ostatnia aktualizacja: 31 maja, 2023

Życie razem jako para nie jest łatwe, ponieważ bez względu na to, jak bardzo kocha się dwoje ludzi, mają różne zwyczaje. Z tego powodu w wielu aspektach mogą mieć różne pomysły, które mogą ze sobą kolidować. Z tego artykułu dowiesz się, co się stało, gdy mężczyzna powiedział, że jego żona jest leniwa!

W niektórych związkach jest dużo męskiego szowinizmu, co może prowadzić do bardzo niesprawiedliwych komentarzy.

Są one często związane z pracą kobiety w roli gospodyni domowej. Niestety, wielu mężczyzn nadal uważa, że jest to proste do wykonania zadanie, które nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku.

Tak stało się w związku Sierra Nicole i Giuseppe. Podczas kłótni mężczyzna powiedział, że kiedy on musi pracować, ona zostaje w domu i nic nie robi. Zasadniczo mówił, że jego żona jest leniwa i coddziennie marnuje swój czas. Według niego w domu nie było zbyt wiele do zrobienia i większość dnia była wolna.

„Jego żona jest leniwa”: jej reakcja

Słysząc, jak jej mąż mówi, że jego żona jest leniwa, postanowiła nagrać film przedstawiający wszystkie jej codzienne czynności, aby udowodnić, że jej mąż się mylił. Dodatkowo udostępniła go na TikToku.

Na nagraniu widać, jak kobieta myje naczynia, ubrania, porządkuje dom, gotuje i dba o potrzeby wszystkich dzieci. Była tak zaangażowana, że nie miała nawet 5 minut do stracenia.

Zadanie jest tak żmudne, że zajmuje więcej niż 8 czy 10 godzin pracy jej męża – to pełny etat w każdym tego słowa znaczeniu, bo dzieci cały czas wymagają indywidualnej uwagi.

Kobieta zmywa naczynia

Kiedy jej mąż wraca do domu wieczorem, ona zazwyczaj nadal pracuje. To dlatego, że dzieci nadal wymagają uwagi i troskliwej opieki.

W związku z tym na końcu filmu Sierra zostawiła małą refleksję, zapraszając wszystkich do docenienia pracy gospodyń domowych. Stwierdziła również, że czas przestać szerzyć kłamstwa, które zwiększają nierówności i seksistowskie przekonania.

Z jej strony intencją udostępnienia go w sieciach społecznościowych było to, aby nie tylko ona, ale również inne kobiety mogły się obronić. Oczywiste jest przecież, że problem nie dotyczy tylko jej.

Kobieta z dzieckiem.

Autorka filmu osiągnęła wspaniałe rezultaty. Nagranie obejrzało ponad 2 miliony osób, a niektórzy mężczyźni zaakceptowali swoje błędy i obiecali zmianę nastawienia.

Ostateczna refleksja

Praca gospodyń domowych zasługuje na największe pochwały na świecie. Każdego dnia dbają one o to, żeby w domu wszystko działało jak w zegarku. Odkładają też na bok wiele spraw osobistych, aby zaspokoić potrzeby i pragnienia każdego członka rodziny.

Nie przeszkadza im, że ich dni są pełne wielu obowiązków. Czują, że zwykły uśmiech i uznanie ze strony rodziny jest wystarczającą nagrodą za wszystko, co zrobiły w ciągu dnia.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.


  • Naciones Unidas. Brechas de género y desigualdad [Internet]. New York: Naciones Unidas; 2010. [citado 30 de diciembre de 2021].

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.