Zaskakuj partnera w związku na odległość

Dowiedz się jak sprawić, by związek na odległość był pełen pasji, miłości i zainteresowania. Doceń siłę niespodzianek!
Zaskakuj partnera w związku na odległość

Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia, 2022

Utrzymywanie związku na odległość nie jest proste. Warto znać więc sztuczki i wskazówki, które to ułatwią i sprawią, że zakochanie będzie trwało a związek będzie silny i stabilny. Bardzo pomagają w tym niespodzianki – a więc zaskakuj partnera od czasu do czasu!

Związek na odległość to wyzwanie. Ale jeśli oboje będziecie odpowiednio zaangażowani a komunikacja między Wami będzie działać sprawnie, możecie zbudować silną więź. Niekiedy może ona nawet być silniejsza niż ta pomiędzy parami żyjącymi razem.

Często fakt, że nie mamy przy sobie partnera przez cały czas, sprawia, że doceniamy go bardziej – działa to w obie strony. Być może zaczniesz zauważać ile druga osoba dla Ciebie robi, i jak bardzo brakuje Ci jej obecności. Co więcej, osobne życie uczy zaufania i kreatywności.

Oczywiście z drugiej strony o taki związek trzeba dbać inaczej niż wtedy, gdy mieszkacie wspólnie. Dlatego zaskakuj partnera od czasu do czasu i sprawiaj mu drobne przyjemności. To niezastąpiony sposób na pielęgnowanie relacji.

Co konkretnie można zrobić, aby ożywić związek na odległość? Jak utrzymać obustronne zainteresowanie? Dziś odpowiemy na te właśnie pytania! Na szczęście nowoczesna technologia wiele ułatwia.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawić ukochanej osobie niespodziankę, kiedy mieszkacie daleko od siebie.

Zaskakuj partnera w związku na odległość

1. Zjedzcie romantyczną kolację

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na to, by poczuć bliskość nawet w związku na odległość. Choć najprzyjemniej byłoby zjeść wspólną kolację osobiście, to, że nie mieszkacie w jednym mieście nie oznacza, że nie możecie zorganizować takiej randki.

Jak to zrobić?

To proste – rozmowa wideo!

Dzięki internetowi możecie się widzieć i rozmawiać ze sobą niemal tak samo, jak wtedy gdy bliska osoba faktycznie jest przy Tobie. To idealne rozwiązanie na wspólne romantyczne popołudnie albo wieczór.

Wskazówki

 • Jeżeli chcesz by kolacja była wyjątkowa, udekoruj pokój świeczkami i kwiatami.
 • Koniecznie wybierz danie, które oboje lubicie.

2. Zadedykujcie sobie nawzajem piosenkę

Twój partner będzie szczęśliwy i przyjemnie zaskoczony kiedy odkryje, że myślisz o nim w ciągu dnia. A więc możesz zadedykować mu piosenkę bez zapowiedzi. To świetny sposób na pokazanie komuś, że jest dla nas wyjątkowy.

Jest wiele romantycznych, miłosnych piosenek, które pomogą Ci wyrazić swoje uczucia. Odległość nie musi wcale stać Ci na przeszkodzie!

Wskazówki

 • Wybierz szczególną piosenkę, która dokładnie odzwierciedli to, co czujesz.
 • Zadzwoń do stacji radiowej, aby zadedykować ten utwór partnerowi. To sprawi, że niespodzianka będzie ekscytująca i wyjątkowa.
 • Następnie zadzwoń do partnera, aby słuchał danej stacji radiowej w chwili, w której będzie podawana dedykacja.
 • Możesz też opublikować wiadomość na swoim lub jego profilu w mediach społecznościowych albo wysłać prywatną wiadomość.

3. Napisz wiersz miłosny

Nie każdy z nas ma talent poetycki, ale możesz kierować się swoimi najgłębszymi uczuciami i napisać samodzielnie wiersz albo piosenkę dla ukochanego.

Zaskakuj partnera liścikami miłosnymi.

Przebywanie z dala od siebie jest trudne. Ale napisanie własnej piosenki albo wiersza to świetny sposób na wyrażenie uczuć. Dzięki temu Twój partner będzie miał pewność, że jest dla Ciebie wyjątkowo ważny.

Wskazówki

 • Pozwól sobie na otwarte wyrażanie emocji. Przelej wszystkie swoje uczucia na papier.
 • Pamiętaj, że nie wszystkie wiersze muszą się rymować. Najważniejsze jest to, by słowa były szczere i romantyczne.
 • Jeśli potrzebujesz pomocy, poszukaj w Internecie wskazówek o tym, jak lepiej pisać teksty.

4. Zaskakuj partnera wysyłając mu zabawne nagranie

W dzisiejszych czasach istnieje wiele łatwo dostępnych narzędzi i aplikacji do tworzenia nagrań bez wysiłku. Stworzenie i wysłanie filmu wideo zajmie Ci dosłownie kilka minut.

Tematem może być cokolwiek. Możesz wysłać zabawny film na którym się wygłupiasz, możesz też przygotować zbiór Waszych wspólnych dobrych wspomnień.

Wskazówki

 • Pobierz na telefon aplikację, pozwalającą na tworzenie nagrań.
 • Jeśli nie chcesz występować w nagraniu, możesz po prostu zebrać Wasze ulubione zdjęcia, dodać krótki liścik miłosny albo nagrać swój głos.
 • Możesz też opublikować nagranie w serwisie YouTube albo w mediach społecznościowych. Dzięki temu Twój partner poczuje się wyjątkowo.

5. Prezent-niespodzianka

Zaskakuj partnera prezentami przesyłanymi mu do domu. Jeżeli znasz adres domowy lub służbowy ukochanego, możesz mu wysłać prezent-niespodziankę w dowolnej chwili. Wielu usługodawców zajmuje się dostarczaniem tego typu przesyłek do osób na całym świecie.

Prześlij ukochanemu prezent-niespodziankę.

Możesz też skorzystać z usług lokalnych firm. Poszukaj ich w sieci i sprawdź, czy w okolicy miejsca zamieszkania ukochanego są przedsiębiorstwa zajmujące się dostarczaniem takich prezentów.

Wskazówka

 • Wybierz prezent, który partner doceni: coś do ubrania, uroczą maskotkę, książkę ulubionego autora.
 • Nie musisz wcale czekać na specjalną okazję. Wyślij prezent w dowolny dzień. Ukochany będzie dzięki temu jeszcze bardziej zaskoczony i podarunek sprawi mu większą przyjemność.

<h36. Sexy rozmowa wideo

Kiedy osiągnęliście już wysoki poziom zaufania w związku, możesz dodać nieco emocji do Waszych stałych rozmów wideo.

Jeżeli widzisz, że Twój partner nie przejmuje inicjatywy, zaskocz go zakładając coś seksownego przed kolejną rozmową.

Wskazówki

 • Ubierz się prowokacyjnie. Możesz założyć bieliznę albo dowolny strój, który sprawia, że czujesz się pociągająco.
 • Mów sugestywne rzeczy. Zamień rozmowę w grę.

Jeżeli czujesz, że Twój związek na odległość zaczyna powszednieć, koniecznie przejmij inicjatywę i zadbaj o tę relację. To, że nie mieszkacie razem nie oznacza, że nie można utrzymać zainteresowania i pasji w relacji. Możesz zaintrygować partnera nawet nie spotykając się z nim bezpośrednio. Pamiętaj, że siła niespodzianek działa cuda.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.