Najłatwiejsze fryzury na wieczorne wyjście

Szykujesz się na wieczór, ale kończy Ci się czas? Naucz się najłatwiejszych fryzur, które stanowią świetne, stylowe opcje na wieczorne wyjście.
Najłatwiejsze fryzury na wieczorne wyjście

Napisany przez Equipo Editorial

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca, 2023

Czasami najtrudniejszą częścią wyjścia na imprezę jest przygotowanie się do niej: ubrania, buty, fryzura… Dlatego chcemy pokazać Ci najłatwiejsze, ale najbardziej przyciągające wzrok fryzury, abyś mogła wyglądać rewelacyjnie przez cały wieczór.

Najlepsze jest to, że nie zajmą ci wcale dużo czasu a będą się świetnie prezentować. Więc bez zbędnych ceregieli poniżej przedstawiamy ci kilka opcji. Wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu. Przygotuj się i baw się dobrze!

Najłatwiejsze fryzury na wieczorne wyjście

Najłatwiejsze fryzury

1. Mokry efekt

To po prostu mokra fryzura z przedziałkiem pośrodku. Można to osiągnąć, susząc włosy szeroką dyszą, aż do usunięcia prawie całej wilgoci.

Następnie zrób przedziałek na środku i wysusz włosy od przedziałka aż po końce, aż całkowicie wyschną. Na koniec utrwal górną część lakierem do włosów nakładając go od środka do końcówek. Daje to bardzo ładny mokry wygląd „prosto spod prysznica”.

2. Najłatwiejsze fryzury to bez wątpienia kucyki

Nie zapominaj, że prosty kucyk może być bardzo stylowy i zabawny. W końcu możesz go zawiązać na różnych wysokościach, z grzywką lub bez, możesz zrobić kilka kucyków lub jeden: długi lub krótki itp.

W rzeczywistości, w odniesieniu do długiego kucyka, zastosuj prostą sztuczkę. Najpierw zwiąż część włosów w wysoki kucyk. Następnie za pomocą kolejnej gumki ułóż również średni lub niski kucyk. Daje to wygląd jednego ogromnego kucyka i dodaje włosom szalonej objętości.

Bardzo łatwą i elegancką fryzurą jest również niski kucyk, który można ozdobić lub związać w zależności od stroju i gustu. Na koniec nie zapomnij dobrze zaczesać włosów, aby wyglądały idealnie!

3. Niedbały styl

To najprostsze, co możesz zrobić, jeśli chodzi o najłatwiejsze fryzury. Po prostu potargaj włosy, aby wyglądały nieporządnie, ale w celowy sposób. Aby wykończyć ten styl, nałóż piankę utrwalającą lub żel i bardzo dokładnie rozprowadź produkt.

4. Fryzura, jakbyś wstała z łóżka

To kolejna bardzo łatwa fryzura. Wystarczy potraktować włosy suszarką z silnym nagrzewaniem tak, by usunąć około 80% wilgoci. Następnie pozostaw resztę do wyschnięcia. To idealna, zadziorna fryzura do połączenia z czerwoną szminką.

5. Najłatwiejsze fryzury: proste włosy

Tak, mówimy o typowych wyprostowanych włosach. Należy je jednak wyprostować przy użyciu suszarki, a nie prostownicy.

Użyj suszarki z wąską dyszą i użyj cylindrycznej szczotki. Następnie podziel włosy pośrodku i wysusz od nasady aż po końce. Nie zapominaj, że wyprostowane włosy nigdy nie wyjdą z mody!

Warkocze to najłatwiejsze i najbardziej kobiece fryzury

Warkocze są bardzo uniwersalne i wszechstronne. mamy mnóstwo wariantów do wyboru. Z jednej strony do wewnątrz, jeden warkocz tylko pośrodku, a nawet warkocze dobierane w kilku pasmach, jak na przykład warkocz francuski. Ale to nie wszystko, za warkoczy można też ułożyć kształt greckiej korony lub kwiatu.

Przyjrzyjmy się kilku prostym opcjom.

6. Odwrotny warkocz

Trenza, uno de los peinados más fáciles

Wierz lub nie, ale jest to jedna z najłatwiejszych i najszybszych fryzur, które możesz zrobić, a efekt może być spektakularny. Zasadniczo polega na zrobieniu warkocza i odwróceniu go do góry nogami.

Aby go zabezpieczyć, jedyne, co musisz zrobić, to przypiąć warkocz dwoma spinkami do włosów.

7. Najłatwiejsze fryzury: podwójny warkocz

Będziemy dalej rozmawiać o warkoczach, ale ten jest wyjątkowy. To prosta fryzura (pomyśl o Igrzyskach Śmierci lub Księżniczce Leii z Gwiezdnych Wojen), która jest równie piękna, co przyciągająca wzrok. Po prostu zapleć dwa warkocze i połącz je gumką.

8. Szeroki warkocz

Kontynuując najłatwiejsze fryzury z warkoczami, ta wydaje się nieco bardziej skomplikowana. W rzeczywistości jest jednak naprawdę bardzo łatwa. Wystarczy zrobić warkocz zaczynając od dwóch pasm od góry, jak przy warkoczu francuskim.

Cała sztuka polega na fantazyjnym opadaniu włosów, które powinno wyglądać naturalnie i spontanicznie. Aby to osiągnąć, po prostu dobieraj po dwa pasma na coraz niższej wysokości, aby połączyć je dość luźno z warkoczem i kontynuuj dobieranie do samego końca.

Możesz przeczytać ten artykuł: Trzy proste fryzury z warkoczami na każdą okazję

Proste fryzury: koki i upięcia

Kok to jedna z najłatwiejszych fryzur na wieczorne wyjście
Kok to jedna z najłatwiejszych fryzur na wieczorne wyjście. Źródło: Pinterest.

Kok nie jest już prostym “babcinym” upięciem. Teraz smasz do wyboru kombinacje, które wprowadziły tę fryzurę na wybieg. W ten sposób wygoda w końcu stała się modna!

Koczek może znajdować się na czubku głowy lub z tyłu, a nawet na czole.

9. Pół-upięcie

Polega na upięciu prostych włosów na kucyku z kilku pasm opadających poniżej. Po prostu wyprostuj włosy suszarką z wąską końcówką, następnie podziel je poziomo na dwie części, aby zawiązać kucyk na górnej połowie włosów. Potem weź jedno z dolnych, luźnych pasm i upnij fantazyjnie do kucyka.

10. Przedni kok

Przedni kok to przyjemna, łatwa i przyciągająca wzrok opcja na wieczorne wyjście. To bardzo proste, bo wystarczy zrobić kok na czole i bardzo dobre umocować go gumką.

Zamierzasz wypróbować najłatwiejsze fryzury na wieczorne wyjście?

Tak więc kucyki, warkocze i koki są równie łatwe do wykonania, co stylowe. Nie daj się nabrać na błędne przekonanie, że wszystko, co proste, jest brzydkie, a wszystko, co trudne, jest piękne.

Pokazaliśmy Ci najłatwiejsze fryzury, które możesz zrobić w kilka minut. Teraz więc nie masz wymówki, żeby nie wyjść wieczorem i ich nie pokazać!

Ponadto badania pokazują, że stan włosów może wpływać na nastrój. Tak więc w dni, kiedy budzisz się ze „zbuntowanymi” włosami, możesz wyglądać na bardziej smutną lub zirytowaną. Z drugiej strony, jeśli jesteś zadowolona z wyglądu swoich włosów, poczujesz się radośniej i pewniej.

Wypróbuj więc te fryzury i sprawdź, która najbardziej Ci odpowiada.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.