Kochanie się w łazience: 5 świetnych pozycji seksualnych

Kochanie się w łazience może być przyjemnym doświadczeniem, ale niektóre pary jeszcze tego nie próbowały. Zaproponujemy 5 pozycji, aby Cię zachęcić.
Kochanie się w łazience: 5 świetnych pozycji seksualnych

Napisany przez Carolina Betancourth

Ostatnia aktualizacja: 26 maja, 2023

Możesz pomyśleć, że łazienka nie jest najwygodniejszym miejscem do uprawiania seksu ze swoim partnerem. Jednak dobrze jest trochę urozmaicić i mieć takie doświadczenie jak kochanie się w łazience. Z tego powodu warto od czasu do czasu dać łazience szansę na wyrażenie swojej miłości!

Będziecie musieli być bardziej ostrożni ze względu na charakterystykę pomieszczenia i musicie podjąć pewne środki ostrożności. Po prostu zdecydujcie, jakie pozycje seksualne chcecie wypróbować, i przygotujcie się na zabawne, przyjemne i namiętne chwile. Odkryj jak ekscytujące może być kochanie się w łazience!

Co warto wiedzieć zanim zdecydujesz się na kochanie się w łazience?

Kochanie się w łazience to jeden z wielu sposobów na przełamanie rutyny w sypialni.

To pomieszczenie, mimo że nie należy do najwygodniejszych, może być zmysłowym i przyjemnym miejscem na seks. Jednak, aby uwolnić swoje pasje, warto wziąć pod uwagę pewne środki bezpieczeństwa, aby uniknąć wypadków.

  • Mata antypoślizgowa: Kup matę antypoślizgową, aby zapobiec wypadkom na gładkiej podłodze. Jej gumowy materiał przylega do podłogi i zapobiega poślizgnięciom i upadkom. Jeśli nie masz pod ręką, zamiast tego użyj ręcznika.
Mata antypoślizgowa.
  • Użyj rozpuszczalnego w wodzie lubrykantu seksualnego: Woda może sprawić, że tarcie podczas seksu będzie bolesne. Chociaż niektórzy uważają, że zatrzymuje wilgoć, w rzeczywistości samo smarowanie części intymnych nie wystarczy. Dlatego najlepiej jest kupić lubrykant rozpuszczalny w wodzie, aby uniknąć dyskomfortu.
  • Prezerwatywa: Prezerwatywy i woda zwykle nie pasują do siebie, jak wskazują badania z 2018 roku. Podczas penetracji może wysychać i być drażniąca dla kobiety. Ponadto, jeśli woda dostanie się do środka, może być większe ryzyko pęknięcia. Ale jeśli nadal zdecydujesz się na jej użycie, użyj dużej ilości lubrykantu rozpuszczalnego w wodzie i od czasu do czasu sprawdzaj, czy nadal jest na swoim miejscu.
  • Zabawki erotyczne. Aby uniknąć dyskomfortu związanego z prezerwatywami lub sprawić, by spotkanie było przyjemniejsze, niektóre pary mają odwagę używać zabawek erotycznych. Oczywiście koniecznie trzeba sprawdzić, czy są wodoodporne, zwłaszcza jeśli działają na baterie.

Najlepsze pozycje na kochanie się w łazience

Chcesz się przekonać jakich emocji dostarcza kochanie się w łazience? Oto niektóre pozycje, które możesz ćwiczyć.

Romantyczna

Przede wszystkim jest to jedna z ulubionych pozycji wielu par do uprawiania seksu pod prysznicem. Jest bezpieczna, pozwala cieszyć się głęboką penetracją i jest ekscytująca dla obu stron.

Para uprawiająca seks od tyłu w łazience.

Aby to wykonać, kobieta opiera ramiona o ścianę, podczas gdy jej partner ją pieści i penetruje od tyłu.

Styl na pieska

Klasyczny styl na pieska idealnie nadaje się do uprawiania seksu w łazience. Nie ma ryzyka upadku, nie wymaga dużego wysiłku i oczywiście idealnie nadaje się do „dzikiego seksu”.

  • Kobieta spoczywa na czworakach na macie lub ręczniku.
  • Jej partner, klęcząc, penetruje ją od tyłu, zwykle trzymając ją za biodra podczas pchnięć.

Oparta o ścianę

Na początek warto zauważyć, że ta pozycja jest bardziej wymagająca fizycznie. Należy ją więc ćwiczyć ostrożnie, ponieważ zły ruch może spowodować upadek.

Para uprawiająca seks przy ścianie.

Aby to wykonać, kobieta opiera się plecami o ścianę i splata nogi wokół ciała partnera. Mężczyzna będzie musiał użyć dużo siły, aby utrzymać ją w powietrzu podczas penetracji.

Pozycje leżące

Klasyczne pozycje to również dobre opcje. Jeśli łazienka jest wystarczająco duża, możecie również spróbować pozycji leżących, takich jak pozycja misjonarska lub dominujące pozycje seksualne.

Jedno z was leży na podłodze, podczas gdy druga osoba przejmuje kontrolę nad sprawą. Dodatkowa zaleta bycia mokrym pod prysznicem z pewnością doda wiele emocji do tego aktu.

Pozycja siedząca

Czy kochanie się w łazience pod prysznicem jest dla Ciebie niewygodne, czy raczej trudne? Cóż, możesz się z tego śmiać, ale co myślisz o uprawianiu seksu siedząc na toalecie?

Mężczyzna usiądzie na toalecie, a kobieta wejdzie na górę. Może poruszać się tak, jak potrzebuje, aby zapewnić sobie stabilność.

Czy odważysz się wypróbować jakich wrażeń dostarcza kochanie się w łazience?

Nie zapomnij się rozgrzać! Istnieją różne sposoby na kreatywność w łazience dzięki grze wstępnej. Użyjcie mydła, aby masować się lub pieścić się nawzajem, gdy oboje bierzecie prysznic. A jeśli chcecie przedłużyć zbliżenie, skorzystajcie z czasu schnięcia, aby kontynuować akcję w zaciszu sypialni.

Najważniejszą rzeczą jest puścić wodze fantazji. Każde miejsce może być idealne, aby obudzić Twoje pragnienia i przeżyć niesamowite doznania. Czy nigdy nie wychodziliście z sypialni, jeśli chodzi o seks? Na początek: dlaczego by nie zaskoczyć swojego mężczyzny, gdy bierze prysznic? Nie pożałujesz! I on też nie!


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.


  • Bolinches, A., 2005. Sexo Sabio. México: Random House Mondadori.
  • Rivas Condo, J. R., Rivas Condo, F. C., Miranda Laborda, M. J., Pizarro Maldonado, P. P., Valencia Camacho, L. F., Quezada Correa, G. C., Quiñonez Guerrero, R. M., & Loor Rivas, M. D. (2018). Resistencia de los preservativos masculinos de látex y su efecto a la exposición en temperaturas menores o iguales a 40°c. Pro Sciences: Revista De Producción, Ciencias E Investigación2(14), 13-17. https://doi.org/10.29018/issn.2588-1000vol2iss14.2018pp13-17

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.