Kobiece sutki – Jak je stymulować? Kilka wskazówek

1 sierpnia, 2018
Jeśli chodzi o sutki naszej partnerki lub partnera, ważne jest utrzymywanie dobrej komunikacji, aby wiedzieć, co lubią i co sprawia im przyjemność.

Piersi, a w szczególności sutki są jedną z najbardziej erogennych stref na ciele kobiety. I chociaż przez wiele lat nie były uznawane za ważne podczas stosunku, obecnie przyjmuje się, że stymulacja sutków prowadzi do wyjątkowo przyjemnych doświadczeń.

W tym obszarze ciała występuje wiele zakończeń nerwowych. Stosując odpowiednią technikę można doprowadzić do wysokiego poziomu pobudzenia. Jednakże, wielokrotnie z braku wiedzy lub unikanie tematu poprzez tabu, wiele osób idzie złą drogą i nie wykorzystuje swojego potencjału, aby doprowadzić kobietę do orgazmu.

Rzecz w tym, że chociaż niektórzy myślą, że mogą je gryźć i wyciskać, jakby były gumowe, w rzeczywistości trzeba je traktować delikatnie i zgodnie z osobistymi preferencjami kobiety.

Dlatego w tym artykule przedstawiamy prosty przewodnik jak prawidłowo stymulować sutki.

Co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz stymulować sutki

Jak wspomnieliśmy powyżej, w sutkach znajduje się duża ilość zakończeń nerwowych. Ich wrażliwość może różnić się od wieku kobiety, rozmiaru i kształtu piersi, a także aktywności hormonalnej.

Pomimo tego, ogólnie rzecz biorąc, każdy może pobudzić je do wywoływania nieskończonej liczby przyjemnych doznań podczas seksu. Jednakże, przed rozpoczęciem pieszczot wziąć pod uwagę fakt, iż wszelkie doznania i pieszczoty, niezależnie od techniki – powinny być delikatne.

Chociaż wszystko zależy od preferencji kobiety, ich brutalne traktowanie nie jest zalecane. Jest to dalekie od sprawiania przyjemności i może uczynić to doświadczenie bolesnym i traumatycznym.

Stymulowanie piersi powoduje wysoki poziom podniecenia. W rzeczywistości sprzyja to zwilżeniu pochwy. Z tego powodu dotykając je, całując i głaszcząc w odpowiedni sposób, wiele kobiet osiąga kulminacyjne orgazmy.

Porady przy stymulacji sutków

Jest wiele kobiet, które nie były w stanie doświadczyć przyjemności wynikającej ze stymulacji sutków.

Z tego powodu, poniższa porada jest nie tylko przydatna dla mężczyzn, to także świetne narzędzie dla kobiet, które pomaga ich partnerom w odkrywaniu nowych doznań.

Przeczytaj także: Popęd seksualny – podnieś go 7 metodami

Zacznij delikatnie

stymulować kobiece sutki

Delikatne dotykanie palcami lub językiem dominuje wśród kobiecych upodobań. Te małe dotknięcia lub ruchy wywołują silne doznania, które stopniowo zwiększają poziom pobudzenia seksualnego.

Powolne krążenia

Powolne ruchy okrężne są idealne do sprawienia kobiecie intensywnej przyjemności.

 • Zacznij dotykając czubka sutka powolnym ruchem spiralnym, a następnie kontynuuj po reszcie obszaru, tak jakbyś rysował koła.

Język i wargi

Dla wielu kobiet stymulacja ustna jest o wiele przyjemniejsza. Wszystko zależy od upodobań. Należy pamiętać jak to robić, ponieważ zły sposób stymulacji może być bolesny i nieprzyjemny.

calowanie kobieta sutki

 • Możesz zacząć od małego ciepłego oddechu. Przybliż usta do brodawki, nie dotykając jej, i wydychaj na nią ciepłe powietrze.
 • Końcem języka wykonuj okrężne ruchy na sutku.
 • Zaproponuj delikatne muśnięcia w górę i w dół sutka, ale nie przez długi czas.
 • Możesz całować i lizać, ale zawsze delikatnie.
 • Kiedy twoje usta mają większy kontakt z brodawką, możesz ssać, a nawet gryźć ją, ale zawsze bardzo delikatnie.
 • W tym ostatnim punkcie musisz dobrze komunikować się ze swoim partnerem, ponieważ może nie być to upodobaniem niektórych kobiet, a jeśli są one daleko do zadowolenia, mogą czuć się niekomfortowo.

Masowanie

Masaże są doskonałym narzędziem do maksymalnego stymulowania piersi. Można je wykonywać delikatnie, czasem nieco mocniej, z olejkami lub środkami nawilżającymi bądź bez nich.

 • Połóż kciuk na sutku i wykonuj okrągłe ruchy na otoczce.
 • Jeżeli używasz kremów lub lubrykantów na brodawce, możesz osiągnąć bardziej efektywne i przyjemne ruchy.
 • Jeśli chcesz masować językiem, połóż ręce pewnie na piersiach, aby utrzymać piersi.

Polecamy: Strefy erogenne -zaskakujące odkrycia naukowe

Wypróbuj różne materiały

Czasami typowe techniki mogą wydać się nudne i rutynowe. W tym przypadku możesz wypróbować użycia niektórych tekstur, które mają bardzo stymulujące działanie.

Sutki

 • Spróbuj nałożenia na język jedwabistego lub szorstkiego materiału. Kiedy przejedziesz nim po sutkach, wytworzy to ciekawą aktywację nerwów.
 • Wyposaż się w masażer sutków (możesz je kupić w sex shopach).
 • Użyj innych zabawek erotycznych, które mogą działać stymulująco na sutki.

Jak widać, stymulacja sutków nie jest skomplikowana. Trzeba po prostu ćwiczyć, mając na uwadze fakt, że jest to obszar wymagający delikatnego traktowania.

Bardzo ważne jest również utrzymywanie dobrej komunikacji seksualnej ze swoją partnerką w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu nie zapewniamy jej pożądanej przyjemności.