Adam Sandler i jego długotrwałe małżeństwo: lepsze niż w jego filmach

Adam Sandler i Jackie Titone ukazują najszczerszą stronę czystej miłości. Poznaj ich historię.
Adam Sandler i jego długotrwałe małżeństwo: lepsze niż w jego filmach

Napisany przez Equipo Editorial

Ostatnia aktualizacja: 03 czerwca, 2023

Adam Sandler to jeden z najbardziej lubianych aktorów na świecie. Zagrał w wielu ważnych filmach, które zachwyciły kinomanów.

Jednak oprócz swoich talentów aktorskich jest również bardzo podziwiany za wspaniałe relacje, jakie ma ze swoją partnerką. Pokazali społeczeństwu, że można sprawić, by miłość trwała wiecznie.

W tym artykule podzielimy się z Tobą wszystkimi szczegółami ich związku. Nie przegap tych informacji!

Początek romansu

Jackie Titone – jak ją nazywano, zanim została żoną Adama – po ukończeniu szkoły średniej chciała zostać modelką. Jednak w 1999 roku jej pragnienia się zmieniły i zainteresowała się światem aktorstwa.

W rezultacie zaczęła szukać różnych możliwości i zagrała w filmie World’s Greatest Dad. Potem, w połowie zdjęć, poznała Roba Schneidera, jednego z najbliższych przyjaciół Sandlera.

W rezultacie przedstawił ich sobie i od razu się polubili. Zaczęli spędzać ze sobą dużo czasu i zdali sobie sprawę, że pasują do siebie.

Po kilku niezapomnianych randkach zostali parą. Co więcej, razem pracowali nad kilkoma innymi filmami, gdzie poznali się bliżej i doszli do przekonania, że chcą być razem.

W czerwcu 2003 postanowili połączyć swoje serca na całe życie i pobrali się w posiadłości Malibu.

Założenie rodziny

Po ślubie Adam Sandler i Jackie Titone byli zgodnie co do tego, że chcą mieć dzieci.

W maju 2006 roku powitali na świecie swoją pierwszą córkę – Sadie – małego aniołka. Dwa lata później uznali, że potrzebuje rodzeństwa i przyszła na świat Sunny.

W ten sposób są rodziną, która uwielbia spędzać razem czas i przypominać sobie, jak bardzo się kocha. Chociaż Adam Sandler i Jackie Titone są razem od 24 lat, ich związek wcale nie wygląda na przestarzały.

Wręcz przeciwnie: z dnia na dzień staje się coraz silniejszy i wciąż zachowuje ten sam blask, który miał na początku.

Dlatego ich miłość zaintrygowała media, które poprosiły parę o wskazówki na temat kultywowania tak silnej miłości. Adam i Jackie nie mieli nic przeciwko temu, żeby się nimi podzielić .

Adama Sandlera i Jackie Titone.

Kolejny świetny artykuł: 36 pytań, aby zakochać się w godzinę

Jaki sekret mają Adam Sandler i jego żona, aby cieszyć się szczęśliwym i trwałym związkiem

Para jasno mówi, że przede wszystkim ważne jest, aby każdy bezwarunkowo wspierał drugą stronę. W ten sposób mogą się nawzajem zachęcać i wierzyć, że wszystko, co sobie zaplanowali, jest możliwe.

Wiedzą też, że jest to właściwa formuła, aby oboje mogli podjąć się najbardziej ambitnych projektów. Znajdują rolę, której potrzebują i zawsze mogą być przekonani, że mają kogoś, kto będzie ich wspierać.

Oboje uznają również, że zaufanie i uczucie muszą pozostać nienaruszone przez cały czas. Dbając o te dwa składniki, mogą czuć się szanowani i kochani.

Potwierdzili również, że fundamentalne znaczenie zawsze ma otwartość. Planują rozmowy o problemach, zanim będzie za późno. W razie potrzeby są gotowi osiągać kompromisy i nie dopuszczać do tego, by przeszkody osłabiły ich związek.

Wreszcie uważają, że poświęcanie sobie nawzajem prawdziwego czasu jest bardzo ważne, równie jak szukanie nowych sposobów na zwiększenie chemii w ich związku.

Według nich to właśnie te chwile pozwalają ich sercom wibrować razem i dostarczają sobie nawzajem niezatartych wspomnień. Czy znasz jakieś inne strategie, aby zbudować miłość, która może trwać wiecznie? Daj nam znać!

Adam Sandler całujący żonę.

Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.