Kadzidełka przywrócą dobrą energię w Twoim domu

· Październik 24, 2015
Kadzidełka pomagają nam oczyścić nasz dom i pozbyć się złych wibracji, dzięki czemu jest bardziej harmonijny i spokojny. Efekty są natychmiastowe.

Wszystko wokół nas składa się z energii, lecz może być to energia o różnym stopniu natężenia i wibracji. Generalnie można powiedzieć, że istnieje dobra i zła energia, która może objawiać się i oddziaływać na nasze życie w różny sposób. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby walki ze złą energią, a jednym z nim są kadzidełka.

Mówi się, że zbyt dużo złej energii nagromadziło się wokół nas, zaczynamy odczuwać napięcie i złe wibracje, które bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie. Istnieją różne sposoby zwalczania złych wibracji i przywracania dobrej energii w swoim domu.

Zwykłe kadzidełka wykonane z wielu rodzajów roślin i minerałów, o wielu różnych zapachach, palone w domu mogą przywrócić nam spokój. Przynoszą one efekt niemal natychmiast, a Ty odzyskujesz swoją szczęśliwą przestrzeń.

Jak wykorzystać kadzidełka?

 • Kadzidełka mogą być wykorzystywane do wielu rytuałów przywołujących energię lub regulujących energię osoby biorącej w nich udział.
 • W medytacji kadzidełka mają za zadanie ułatwić osobie wyciszenie, oczyszczenie umysłu i skupienie.
 • Z ezoterycznego punktu widzenia uważa się, że kadzidełka pomagają osiągnąć stan świadomego snu albo wręcz projekcji astralnej.
 • Kadzidełka są uważane za magnes przyciągający dobrą energię, dlatego też są często używane do oczyszczenia atmosfery w domu lub pracy.
 • W niemal każdym miejscu, w którym wyczuwalna jest zła energia, powinno się zapalić kadzidełko, aby zniwelować jej wpływ.
 • Osoby pragnące osiągnąć wysoki stan skupienia powinny wybierać specjalnie przeznaczone do tego rodzaje kadzidełek.

Rodzaje kadzidełek, które przywrócą dobrą energię w Twoim domu

Sypialnia

Wybór kadzidełek jest ogromny, dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować dla Ciebie listę tych rodzajów, które w najskuteczniejszy sposób pomogą Ci uporać się ze złą energią w Twoim domu.

 • Bursztyn: tego rodzaju kadzidełka są polecane osobom chcącym osiągnąć wyższy stopień świadomości, uprawiającym medytację lub potrzebujących oczyścić i uwolnić umysł od codziennych myśli i problemów.
 • Cedr: jest to źródło siły i energii. Warto wybrać te kadzidełka zwłaszcza do nowego domu lub mieszkania po remoncie, gdyż cedr zapewnia trwałość i jedność.
 • Drzewo sandałowe: zalecane dla osób pragnących rozbudzić boski pierwiastek i siłę wiary w ich miejscu pracy lub domu.
 • Kadzidło: klasyczne kadzidło to takie rozpalane w kościele podczas mszy. Ono również zapewnia wiernym wyciszenie i spokój, dodatkowo redukuje stres i niepokój. Kadzidło to tradycyjna forma walki ze złą energią, którą w kościele utożsamia diabeł, pod tym względem jest to więc także forma rytuału i medytacji.
 • Lawenda: tego typu kadzidełka mają zastosowanie w sprawach sercowych, zauroczeniach, romansach i miłości, są więc idealne do rytuałów odprawianych wspólnych z partnerem i urozmaicenia atmosfery w domu. Lawenda ma także wiele zastosowań, które wydobywają piękno z miejsc oraz ludzi.
Olejek lawendowy

 • Cynamon: jest to jedno z najpopularniejszych rodzajów kadzidełek, mające związek z namiętnością, pociągiem seksualnym i pożądaniem. Dzięki temu cynamonowe kadzidełka są polecane na spotkania we dwoje, gdyż dodają energii i zapewniają odpowiedni nastrój.
 • Wanilia: oprócz fantastycznego zapachu wanilia zapewni Ci także poprawę wydajności umysłowej. Gdy musisz się skupić, uczyć lub poszukujesz inspiracji, wybierz kadzidełka waniliowe.
 • Jaśmin: kadzidełka jaśminowe również mają związek z miłością, choć niekoniecznie z pożądaniem. Dzięki nim skupisz się bardziej na wewnętrznym pięknie, dlatego też są idealne nie tylko dla cementowania związku, ale również przyjaźni.

Mamy nadzieję, że teraz wiesz już, jakie kadzidełka wybrać, aby przywrócić dobrą energię w swoim domu!