Imbir w połączeniu z miodem - lekarstwem na raka?

Imbir jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy, które mogą korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie na wiele sposobów. Ponadto wykzauje właściwości, które mogą blokować wzrost komórek rakowych.
Imbir w połączeniu z miodem - lekarstwem na raka?

Ostatnia aktualizacja: 29 listopada, 2018

Imbir posiada wiele właściwości, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Oprócz tego, że wzmacnia odporność, zdaniem naukowców wspomaga również walkę z nowotworami. Być może nie wierzysz w alternatywne metody leczenia, jednak cóż szkodzi spróbować?

W ostatnich latach imbir zyskuje coraz to poważniejsze miejsce wśród produktów antynowotworowych. Rozmaite badania dowodzą, że korzeń ten może swoją skutecznością przewyższać wiele popularnych leków stosowanych w leczeniu tej choroby.

Kłącze imbiru słynie głównie ze swych wartościowych właściwości kulinarnych, poprawiających smak potraw. Od wieków jest również nieocenionym remedium w świecie medycyny naturalnej. Jest bowiem w stanie złagodzić wiele różnych dolegliwości.

Jednakże mało kto wie, że roślina ta posiada silne właściwości antyrakowe. Mogą one okazać się kluczowe w leczeniu tej śmiertelnej choroby, gdy istnieje jeszcze nadzieja na jej zwalczenie. Dowiedz się więcej na ten temat!

Dlaczego imbir może zwalczać nowotwory lepiej niż leki?

Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Stanowego w Georgii wykazało, że przyjmowanie ekstraktu z imbiru przyczyniło się do zmniejszenia guzów prostaty u myszy nawet o 56%.

Dzięki temu badaniu eksperci mogli zaobserwować silne właściwości przeciwnowotworowe tej aromatycznej przyprawy oraz jej rolę w zwalczaniu guzów. Co więcej, potwierdzono, że imbir jest cennym źródłem przeciwutleniaczy, które na wiele sposobów poprawiają stan naszego zdrowia.

Imbir w proszku

Dlaczego naukowcy twierdzą, że imbir może lepiej zwalczać raka od leków?

Chociaż lekarze często przepisują leki jako “ostatnią deskę ratunku” na przezwyciężenie choroby, w wielu przypadkach prowadzą one do pogorszenia stanu pacjenta. Nierzadko też przyspieszają wzrost guzów, odbierając jednocześnie nadzieję na wyzdrowienie.

Nie zaprzeczamy, że leki mogą okazać się skutecznym sposobem na walkę z nowotworem, jednak to właśnie wywoływane przez nie efekty uboczne mogą przedwcześnie skazać pacjenta na śmierć.

Oczywiście nie namawiamy chorych na raka, by porzucili stosowane leczenie. Chcemy jedynie zaproponować Ci skuteczną alternatywę leczenia, którą warto rozważyć. Imbir jest naturalnym produktem dostępnym w niskiej cenie, łatwym do przygotowania, a efekty jego regularnego spożywania mogą być naprawdę zaskakujące.

Antyrakowe właściwości imbiru nie wywołują żadnych efektów ubocznych w naszym organizmie.

Udowodniono, że korzeń ten skutecznie hamuje wzrost komórek rakowych prostaty (rak gruczołu krokowego). Wiele różnych badań dowiodło, że imbir może bardzo pozytywnie wpływać na walkę z nowotworem.

Co więcej, te same badania potwierdziły, że imbir jest skutecznym lekiem na 101 innych dolegliwości!

Połączenie imbiru z miodem – naturalna profilaktyka przeciwnowotworowa

Świeży miód na drewnianej łyżce

Ten przepis na naturalny lek łączący cudowne właściwości imbiru i miodu stał się niezwykle popularny niemalże na całym świecie. Jego popularność jest wynikiem zapewnień wielu osób, że właśnie to naturalne lekarstwo pomogło im przezwyciężyć nowotwór.

Chorzy na raka, którzy regularnie spożywali tą miksturę, twierdzą, że dzięki niej zdołali wygrać z chorobą bez konieczności poddawania się operacjom i chemioterapii.

Składniki

  • 2 duże korzenie imbiru
  • 450 g organicznego miodu

Jak przygotować lek?

  • Dokładnie umyj imbir, zetrzyj go na tarce i następnie wymieszaj z miodem. Zadbaj o to, aby miód był ekologiczny.
  • Przechowuj przygotowane remedium w słoiku i zjadaj 2-3 łyżki dziennie. Koniecznie pamiętaj, aby używać do tego plastikowej lub drewnianej łyżki.

Imbirowo-czosnkowa pasta wspomoże walkę z nowotworem

Ząbki czosnku

Ten niezwykły przepis łączy leczniczą moc dwóch silnych produktów antyrakowych. Z jednej strony naukowcy odkryli, że czosnek posiada właściwości, które mogą zapobiegać rozwojowi nowotworu żołądka i jelita grubego.

Co więcej, może pomóc zwalczyć również inne typy raka, na przykład raka piersi, prostaty, płuc czy pęcherza moczowego. Z kolei imbir dał pozytywne wyniki jako lek zwalczający nowotwory okrężnicy i prostaty.

Poniższa imbirowo-czosnkowa pasta ma wiele właściwości zdrowotnych, a także może być stosowana jako kuracja przy leczeniu nowotworów.

Składniki

Jak przygotować pastę?

  • W naczyniu wymieszaj 120 g rozgniecionego czosnku ze 120 g posiekanego imbiru i łyżką oliwy z oliwek.
  • Następnie miksuj wszystkie składniki aż do uzyskania konsystencji  jednolitej pasty.
  • Pastę tę możesz używać jako dodatek do posiłków, a także możesz ją jeść bez żadnych dodatków (1-2 łyżeczki na dzień).

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.