Babcia podróżująca z plecakiem: zwiedza świat od 65 roku życia

Ta kobieta chciała zobaczyć wiele różnych miejsc na świecie i w wieku 65 lat rozpoczęła swoją piękną podróż.
Babcia podróżująca z plecakiem: zwiedza świat od 65 roku życia

Ostatnia aktualizacja: 19 czerwca, 2023

Kandy García Santos, znana jako babcia podróżująca z plecakiem (abuelita mochilera), pokazała, że zawsze można spełniać marzenia. W wieku 65 lat postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy i wybrać się na wycieczkę. Od tego czasu wszystko się zmieniło i zdała sobie sprawę, że po podjęciu tej decyzji już nigdy się nie cofnie.

Życie, jakie Kandy wiodła od tego czasu, było satysfakcjonujące i inspirujące dla ludzi w każdym wieku . Ci, którzy słyszeli jej historię, byli zachwyceni, ponieważ jest to wyraźny dowód na to, że każdy może osiągnąć to, co sobie postanowi. Dzięki temu łatwiej dostrzec, że osiągnięcie naszych celów jest możliwe i że bardzo często to my sami się przed tym blokujemy .

Dowiedz się, kim jest nasza babcia podróżująca z plecakiem i bierz jej doświadczenie za przykład, aby zmierzać do realizacji swoich marzeń. Bo Ty też masz możliwość bycia szczęśliwym i cieszenia się życiem na swój własny sposób.

Babcia z plecakiem.

Babcia podróżująca z plecakiem, czysta inspiracja

Kandy jest Hiszpanką, która ukończyła studia prawnicze i pracowała w Motril, mieście na wybrzeżu Granady w Hiszpanii. Kiedy skończyła 65 lat, postanowiła zakończyć pracę i wybrać się w podróż. Być może nie spodziewała się wielkiej zmiany, jaką przyniesie to w jej życiu.

Jej pierwsza podróż to prawie 9 wspaniałych miesięcy, w których odwiedziła wiele miejsc na świecie . To doświadczenie wystarczyło, by uświadomiła sobie, że to jest właśnie to, co chce robić już zawsze. Po powrocie z tej podróży postanowiła kontynuować swoje przygody. Ostatecznie była w stanie poczynić wszystkie niezbędne przygotowania do dalszego odkrywania świata.

Nasza babcia podróżująca z plecakiem ma teraz 84 lata i od 19 lat nieustannie podróżuje . Notowała swoje doświadczenia, które początkowo były przeznaczone dla jej wnuczki. Wszystko to jednak zaowocowało książką zatytułowaną Babcia z plecakiem: Samotnie dookoła świata”.

Kandy Garcia. Babcia podróżująca z plecakiem

Do tej pory Kandy odwiedziła ponad 70 krajów na różnych kontynentach . Są jednak miejsca w Ameryce Południowej i Azji, które odwiedza częściej. Jej pobyty są stosunkowo długie, od dwóch tygodni do miesiąca, ponieważ woli w pełni cieszyć się miejscem bez żadnego pośpiechu.

„Trudności i lęki nie istnieją już w moim umyśle ani w moim życiu”.
-Kandy García

Marzenia – wiek nigdy nie powinien nas ograniczać

Kandy ma dziesiątki pieczątek w paszporcie i satysfakcję z osiągnięcia tego, czego tak bardzo pragnęła od najmłodszych lat. A po tym, jak dała się ponieść jej młodzieńczemu duchowi, była w stanie spełnić marzenia, które miała od lat.

Zobacz też: Podróżowanie z cukrzycą: o czym należy pamiętać?

Podróżująca babcia.

Ta historia przypomina nam, że zawsze mamy szansę na ponowne odkrycie marzeń, które porzuciliśmy, ponieważ myśleliśmy, że są niemożliwe do zrealizowania . Być może nie zawsze masz czas i pieniądze. Istnieją jednak sposoby na zorganizowanie się, podejmowanie decyzji i dążenie do celów. Bo spełnianie marzeń zawsze jest w zasięgu ręki.. .

To może Cię zainteresować ...
Bezpieczne podróżowanie za granicę – 12 wskazówek
Krok do Zdrowia
Przeczytaj na Krok do Zdrowia
Bezpieczne podróżowanie za granicę – 12 wskazówek

Co musisz zrobić, aby Twoja podróż za granicę odbyła się bezproblemowo i bezpiecznie? Poznaj12 wskazówek, jak zapewnić bezpieczne podróżowanie za g...


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Treść niniejszej publikacji ma charakter wyłącznie informacyjny. W żadnym wypadku nie może ona służyć postawieniu lub zastąpieniu diagnozy lekarskiej, samego leczenia lub zaleceń specjalisty. W razie pytań lub wątpliwości należy skonsultować się z zaufanym specjalistą i uzyskać jego zgodę przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury.