Tłuszcz na brzuchu? Spal go dzięki tym sokom!

Wymienione w tym artykule składniki cechują się właściwościami przyspieszającymi metabolizm Twojego organizmu. W połączeniu ze zrównoważoną dietą i wysiłkiem fizycznym pozwolą Ci w uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Brzuch jest jednym z tych rejonów ciała, które przysparza najwięcej chyba powodów do zmartwień u ludzi na całym świecie, a poszukiwania alternatywnych sposobów pozwalających spalić tłuszcz na brzuchu cieszą się niesłabnącą popularnością.

Mówimy o tej części Twojego ciała, gdzie odkładające się dodatkowe kilogramy najbardziej rzucają się w oczy. Na wygląd Twojej sylwetki może wpływać jednak nie tylko tłuszcz na brzuchu, ale także inne przyczyny, takie jak zatrzymanie płynów, alergie pokarmowe i wiele innych problemów natury zdrowotnej.

Aby rozwiązać ten problem i skutecznie spalić tłuszcz na brzuchu, należy zastosować się do zasad zdrowego stylu życia, który obejmuje między innymi odpowiednio zbilansowaną dietę i określony poziom aktywności fizycznej.

Soki i owoce

Ale warto także mieć na uwadze to, że znane są pewne dodatkowe środki mogące stanowić nieocenioną pomoc. Są one w stanie zredukować stan zapalny w Twoim organizmie i wyeliminować nagromadzone w nim produkty przemiany materii, które przyczyniają się między innymi do zwiększenia rozmiarów Twojego brzucha.

Wśród środków korzystnie wpływających na utratę wagi w tym rejonie Twojego ciała znajdziemy między innymi specjalny sok oparty o naturalne produkty, który ze względu na wysoką koncentrację składników odżywczych cechuje się znakomitymi rezultatami pod względem wspomagania Twojej diety odchudzającej oraz pozbywania się nadmiaru kilogramów.

Czy chciałabyś dowiedzieć się nieco więcej na jego temat?

Zlikwiduj tłuszcz na brzuchu, pomoże Ci w tym sok z ananasa, ogórka, selera, imbiru i cytryny

Składniki takie jak ananas, ogórek i seler są znane ze swoich właściwości moczopędnych, które stymulują eliminację płynów zatrzymanych w organizmie przyczyniających się bezpośrednio do zwiększenie masy ciała.

Z kolei imbir oraz cytryna cechują się właściwościami przeciwzapalnymi, które zmniejszają stan zapalny w układzie pokarmowym i przyczyniają się do zwalczenia typowych dolegliwości z jego strony, takich jak gazy i wzdęcia.

Ananas

Połączenie tych produktów w jeden napój daje w efekcie pyszny, oparty o naturalne składniki sok, który pozwala skutecznie organizm, pomaga schudnąć i korzystnie wpływa także na stan Twojego zdrowia.
Niektóre z korzyści oferowanych przez opisywany sok obejmują między innymi:

 • Ułatwia organizmowi spalić tłuszcz na brzuchu.
 • Idealnie sprawdza się podczas zwalczania zaparć oraz zrzucania nadmiaru kilogramów.
 • Działanie moczopędne tego soku stymuluje pracę nerek i pomaga uzyskać równowagę poziomu płynów w organizmie.
 • Wspomaga odchudzanie poprzez zapewnienie Ci długo trwającego poczucia sytości.
 • Przyspiesza przemianę materii pozwalając tym samym zwiększyć zdolność organizmu do spalania tłuszczu.

Cechujące opisywany sok wysokie stężenie różnego rodzajów przeciwutleniaczy sprawia, że idealnie nadaje się on do radzenia sobie z problemami natury zdrowotnej wywołanych przez wolne rodniki, czyli cząsteczki zakłócające normalne funkcjonowanie narządów Twojego organizmu i mogące zarazem być przyczyną zachorowania na nowotwory, a także wywołujące przedwczesne starzenie się.

W jaki sposób ten sok może Ci pomóc spalić tłuszcz na brzuchu?

Główną przyczyną sporego obwodu w talii jest nagromadzony w tym miejscu tłuszcz na brzuchu będący bezpośrednim wynikiem złego odżywiania się.

Poprzez dostarczenie organizmowi źródła przeciwutleniaczy i związków stymulujących oczyszczanie z nagromadzonych toksyn, ten sok oparty wyłącznie o składniki naturalne stymuluje spalanie kalorii i zapobiega tworzeniu się nowych pokładów tłuszczu.

Brzuch

Ponadto stan zapalny występujący w Twoim organizmie może być także wynikiem problemów o podłożu żołądkowo-jelitowym – możesz je bez problemu złagodzić także za pomocą opisywanego przez nas w tym artykule soku.

Musisz także pamiętać o tym, że gdy organizm nie jest w stanie w naturalny sposób pozbyć się nadmiaru płynów, to może to zakłócić funkcjonowanie Twojego żołądka i wielu innych narządów, co zwiększa ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych i przyczyna się do rozwoju nadwagi.

Jak należy przygotować opisywany sok?

Składniki wchodzące w skład tego soku są naprawdę łatwe do zdobycia i nie kosztują zbyt dużo. Szczególnie tanie są w okresie letnim, jako że są to produkty sezonowe.

Składniki:

 • Pół ogórka zielonego
 • 2 łodygi selera
 • 1 szklanka wody
 • 1 cytryna
 • Pół łyżeczki do herbaty imbiru
 • Pół szklanki pokrojonego w kostkę ananasa
 • Pół zielonego jabłka

Sposób przygotowania opisywanego soku:

Ogórka należy dokładnie umyć, obrać ze skórki i pokroić na kawałki. Umyj seler oraz inne składniki i wrzuć wszystko do blendera, za wyjątkiem cytryny.

Mieszaj wszystko tak długo, aż uzyskasz mieszaninę o jednorodnej konsystencji, a następnie dodaj do niej sok z cytryny.

Zielony sok

Zalecamy picie tego soku na czczo, co pozwoli Ci lepiej wykorzystać wszystkie jego właściwości odchudzające mające skuteczny wpływ na tłuszcz na brzuchu, a także dostarczyć organizmowi niezbędnej dawki energii pozwalającej na sprawne realizowanie codziennych zadań.

Najlepiej będzie, jeśli sok ten będziesz pić codziennie przez cały tydzień, a następnie zrobisz sobie przerwę trwającą trzy dni. Po upływie tego czasu powtórz tygodniową terapię sokiem. Gdy już zredukujesz tłuszcz na brzuchu do pożądanego przez Ciebie stanu, pij opisywany w tym artykule sok w dalszym ciągu, od 2 do 3 razy w tygodniu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Napój ten pomaga schudnąć, ale musisz wziąć pod uwagę to, że nie jest to produkt typu „dieta-cud”, który pomoże Ci spalić tłuszcz na brzuchu bez wsparcia w postaci prawidłowo zbilansowanej diety i odpowiedniej dawki ćwiczeń fizycznych.

W żadnym wypadku nie należy używać tego soku jako substytutu zróżnicowanej diety lub jednego ze standardowych posiłków, ponieważ nie jest on w stanie spełnić wszystkich potrzeb żywieniowych Twojego organizmu.

Picie go w nadmiarze może wywołać działanie przeczyszczające, co jest z pewnością efektem odwrotnym do zamierzonego przez Ciebie. Pij zatem maksymalnie do 2 szklanek soku dziennie.

WIĘCEJ DLA CIEBIE